مشهد به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری مشهد و همچنین پایتخت معنوی ایران، یکی از زائر و گردشگرپذیرترین شهرهای ایران است. وجود مراکز تفریحی فراوان مانند هلیوم پارک و پارک‌های زیبا از جمله کوهسنگی، پارک ملت و ... به زیبایی این شهر افزوده است. یکی از جذاب‌ترین تفریحاتی که در این شهر وجود دارد، وجود پارک‌های آبی متنوعی است که هر گردشگر لااقل یکبار از یک کدام از این‌ها استفاده می‌کند. ۴ پارک آبی با امکانات و شرایط فوق العاده در مشهد وجود دارند که هرکدام خصوصیت خاص ود را دارند. سرزمین موج‌های آبی که به عنوان اولین پارک آبی در ایران شناخته می‌شود، پارک آبی ایرانیان (ارزانترین پارک آبی در مشهد)، سرزمین موج‌های خروشان(بزرگترین پارک آبی خاورمیانه و ایران) و سرزمین آفتاب که به عنوان اولین و بزرگترین پارک آبی طبقاتی شناخته می‌شود، این ۴ پارک آبی معروف در مشهد هستند. با ایران بلیط همراه باشید تا پارک های آبی مشهد را به شما معرفی کنیم.

سرزمین موجهای آبی مشهد

بزرگترین پارک آبی سرپوشیده خاورمیانه، سرزمین موج‌های آبی است. این پارک به عنوان اولین پارک آبی در مشهد و حتی در ایران در زمینی به مساحت ۸۴۶۰ متر مربع و زیربنای ۲۳۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد و از همان سال مورد توجه شهروندان مشهدی و گردشگری ایرانی و خارجی قرار گرفت. این مجموعه به لحاظ زیربنا و تجهیزات، تنوع و امکاناتی که دارد در رده بهترین پارک های آبی دنیا قرار دارد. 

موج های آبی مشهد
سرزمین موج های آبی

امکانات سرزمین موج‌های آبی

سرزمین موج های آبی دارای امکانات فراوانی شامل انواع سرسره‌ها(سرسره آهسته، سقوط آزاد، سوپرلوپ، سرسره تورنادو، سرسره موج، سرسره پیچشی به طول ۲۵ متر، سرسره تویسره، سرسره جت موج و سرسره تاپسی توروی)، استخر موج، رودخانه آرام و خروشان، چاله فضایی، استخر برکه، منطقه بازی کودکان، جکوزی و حوضچه آب سرد، سینما ۵ بعدی، حمام ترکی، ماساژ،سونای خشک و بخار، رستوران و کافی شاپ و فروشگاه لوازم ورزشی است. 

آدرس سرزمین موجهای آبی مشهد :

خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه امام علی، بلوار اندیشه، نبش اندیشه ۸۳

شماره تلفن سرزمین موج های آبی مشهد :

۰۵۱-۳۶۰۰۸

سانس های سرزمن موج های آبی

قبلا چون به این صورت بود که تنها یک مجموعه از موج‌های آبی وجود داشت، روزها بین آقایان و بانوان تقسیم می‌شد و روزهای زوج مخصوص خانمها و روزهای فرد مخصوص آقایان بود. اما چند وقتی است که در کنار مجموعه اصلی، مجموعه دوم هم افتتاح شده و بنابراین مجموعه دوم مخصوص استفاده بانوان همه روزه است و مجموعه اول برای آقایان در نظر گرفته شده است.

سانس بانوان مجموعه موج های آبی مشهد:  شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ و ۱۶ الی ۲۱، پنجشنبه و جمعه از ساعت ۹ الی ۲۲ و ۱۶ الی ۲۲

سانس آقایان مجموعه موج های آبی مشهد:  شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ و ۱۶ الی ۲۱، پنجشنبه و جمعه از ساعت ۹ الی ۲۲ و ۱۶ الی ۲۲

قیمت بلیط موج های آبی مشهد

قیمت بلیط سانس تمام وقت موجهای آبی مشهد:  40 هزار تومان 

قیمت بلیط سانس نیم وقت موج های ابی مشهد:  30 هزار تومان

برای تخفیف بلیت سرزمین موج‌های آبی و خرید اینترنتی بلیت موج های آبی اینجا را کلیک کنید

سرزمین موج های خروشان مشهد ؛ اوج هیجان در پارک آبی

سرزمین موج‌های خروشان بزرگترین پارک آبی در خاورمیانه است که ظرفیت پذیرش خانم‌ها و آقایان را به صورت همزمان دارد. این پارک آبی در جاده شاندیز و در زمینی به مساحت 60000 متر مربع قرار گرفته و گنجایش قسمت آقایان سرزمین موج های خروشان بالغ بر 11000 نفر به صورت همزمان و قسمت بانوان 7000 نفر است. موقعیت مکانی که سرزمین موج‌های خروشان دارد بسیار خاص و استراتژیک است زیرا که در مسیر ییلاقات گردشگری مشهد(طرقبه-شاندیز) قرار دارد. این پارک آبی در خرداد 1394 افتتاح شد و خیلی زود شهرت آن بر سر زبان‌ها افتاد.

موج های خروشان
سرزمین موج های خروشان مشهد

امکانات سرزمین موج های خروشان

بیش از 63 سرسره مدرن و استاندارد با استفاده از بهترین متریال از شرکت بین المللی (polin) در هر دو مجموعه آقایان و بانوان نصب شده است. سقوط آزاد از ارتفاع 23 متری یکی از هیجاناتی است که می‌توانید در این پارک تجربه کنید. از دیگر تفریحات این پارک، طولانی‌ترین رودخانه موج ایران، بزرگترین دریاچه متلاطم خاورمیانه، طولانی‌ترین و مهیج‌ترین زیپ لاین سرپوشیده در جهان، بزرگترین سالن فیش اسپا خاورمیانه، یازی مهیج لیزر تگ، غار نمک برای ریلکسشن، ترامپولین، سالن لوکس ایروبیک، سونای خشک و بخار، پارک کودک و رستوران . کافی شاپ می‌باشد. 

استفاده از برخی از این امکانات منوط به پرداخت جداگانه غیر از ورودی است.

سانس بانوان موج های خروشان مشهد: همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۱

سانس آقایان موج های خروشان مشهد: همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۱، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۱

قیمت بلیط موج های خروشان مشهد

قیمت بلیط سانس تمام وقت موجهای خروشان مشهد:  60 هزارتومان

قیمت بلیط سانس نیم وقت موج های خروشان مشهد:  50 هزار تومان

تخفیف بلیط سرزمین موج های خروشان مشهد از سایت ایران بلیت :  10 درصد

برای تخفیف و خرید اینترنتی بلیت موج های خروشان اینجا را کلیک کنید

پارک آبی ایرانیان ، ارزانترین پارک آبی در مشهد

14 زمین فوتبال وسعت پارک آبی ایرانیان است و از این پارک به عنوان یکی از استانداردترین پارکهای آبی در دنیا یاد می‌کنند. برای اولین بار در ایران شما می‌توانید در این پارک تخته سواری روی موج بکنید که البته باید مهارت انجام این کار و تعادل داشته باشید تا به شما آسیبی نرسد. شرکت کانادایی white water king ، شرکت بزرگی است که مشاور ساخت این مجموعه بوده است. پارک آبی ایرانیان ارزان ترین پارک آبی در مشهد است. این پارک با بهره‌گیری از پستی‌ها و بلندی‌های طبیعی در کوهپایه برای خلق سرسره‌ها و تونل‌های پیچیده استفاده کرده است. 

پارک آبی ایرانیان
پارک آبی ایرانیان مشهد

امکانات پارک آبی ایرانیان مشهد

پارک آبی روباز برای آقایان، استخر موج با موج‌های 3.5 متری، موج سواری با تخته، رودخانه خروشان و آرام، سینمای 5 بعدی آبی، سرسره آهسته، سرسره سرعتی، سرسره رنگین کمان، سرسره پیچشی، سرسره موجی، چاله فضایی، ماساژ حرفه‌ای، سونا خشک و بخار و جکوزی، رستوران و کافی شاپ از جمله امکانات این مجموعه هستند.

آدرس پارک آبی ایرانیان

مشهد، بزرگراه آسیایی، قاسم آباد(شهرک غرب)، بلوار حجاب، نبش حجاب، پارک آبی ایرانیان

چنانچه بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید میتوانید با استفاده از مترو ایستگاه پارک ملت پیاده شوید و در آنجا از ابتدای امامت با تاکسی و یا اتوبوس به قاسم آباد بروید

قیمت بلیط مجموعه پارک آبی ایرانیان مشهد

قیمت بلیط مجموعه پارک ابی ایرانیان مشهد: 20هزار تومان

تخفیف بلیط مجموعه پارک آبی ایرانیان مشهد:  10درصد

سانس های مجموعه پارک آبی ایرانیان

سانس بانوان پارک آبی ایرانیان مشهد : شنبه و دوشنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۱، چهارشنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۳

سانس آقایان پارک آبی ایرانیان مشهد : یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۱، پنجشنبه از ساعت ۱۱ الی ۲۲، جمعه از ساعت ۱۱ الی ۲۲

برای تخفیف بلیت پارک آبی ایرانیان و خرید اینترنتی بلیت پارک ابی ایرانیان اینجا را کلیک کنید

پارک ساحلی آفتاب مشهد ، بزرگترین پارک ساحلی و طبقاتی ایران

بزرگترین پارک آبی طبقه‌ای در جهان را می‌توانید در مشهد ببینید. پارک ساحلی آفتاب در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و زیربنای 15000 متر مربع در تابستان 1390 در مشهد به بهره‌برداری رسید. این پارک آبی در 7 طبقه متنوع‌ترین و منحصربه فردترین امکانات و تفریحات را در خود دارد که استقاده از آنها میتواند تجربه دلچسبی برایتان به ارمغان بیاورد. این پارک مانند موج های آبی و موج های خروشان ظرفیت پذیرش خانم‌ها و آقایان را بصورت همزمان دارد.

پارک ساحلی آفتاب
بزرگترین پارک طبقه ای جهان

امکانات پارک ساحلی آفتاب

پارک ساحلی خورشید دارای 3 استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخر vip است. استخر vip مجموعه آفتاب با ارائه مشاوره‌های رایگان اساتید مجرب تربیت بدنی همراه است که حرکت هایی برای ورزش در آب ارائه می‌دهند. سونا بخار و خشک، جکوزی، سالن بدنسازی، چای خانه سنتی، استخر نمک دریا برای تسکین دردهای ماهیچه‌ای، غار نمک، حمام سنتی، ماساژ، رستوران و کافی شاپ از جمله امکانات این مجموعه آبی هستند.

امکانات مشترکی که در هر دوسالن پارک ساحلی آفتاب وجود دارند:

  • سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخر وی آی پی              
  • استخر شنا مخصوص غواصی
  •  استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی و لایه برداری پوست (برای اولین بار در خاورمیانه)
  • سونای ماسه که در تمام سال برای التیام بخشیدن به دردهای عضلانی و مفصلی مورد استفاده است (برای اولین بار در خاورمیانه)
  • حمام آفتاب بصورت مجموعه ای بر روی بام هتل
  • امکانات بدنسازی، ایروبیک، یوگا، هیدروتراپی، آروماتراپی و ماساژ
  • سالن نگهداری از کودکان خردسال دختر

از دیگر امکانات این مجموعه که هیجان بیشتری هم دارد می توان به سرسره 18 متری سرعت، سرسره آهسته به ارتفاع 15 متر، سرسره دوقلوی 18 متری، چاله فضایی به ارتفاع 17 متر، رودخانه خروشان به طول 170 متر، استخر موج به طول 35 متر و دو تونل سنگی و چشمه جوشان و آبشار خروشان به ارتفاع 18 متر اشاره کرد.

قیمت بلیط مجموعه پارک ساحلی آفتاب

قیمت بلیط سانس بانوان مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد تمام وقت : 27 هزار تومان

قیمت بلیط سانس آقایان مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد تمام وقت : 35 هزار تومان

قیمت بلیط سانس آقایان مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد نیمه وقت : 30 هزار تومان

تخفیف بلیط مجموعه پارک ساحلی آفتاب:  10درصد

سانس های مجموعه پارک ساحلی آفتاب مشهد

سانس بانوان پارک ساحلی آفتاب مشهد:  همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۳

سانس آقایان پارک ساحلی آفتاب مشهد:  همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۳ و ۱۶ الی ۲۳

برای تخفیف بلیت پارک ساحلی آفتاب و خرید اینترنتی بلیط پارک ساحلی آفتاب اینجا را کلیک کنید