خرید بلیط مجموعه آبی موج های خروشان مشهد

ابتدای جاده شاندیز

  • زمان : همه روزه

درباره موج‌های خروشان

بلیت پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد

مشهد به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران، مناطق تفریحی گردشگری بسیاری دارد. از بین تمامی مراکز تفریحی این شهر ، استخرها و پارک‌های آبی از جایگاه خوبی برخوردار است. پارک آبی ایرانیان، سرزمین موج‌های آبی، سرزمین آفتاب و سرزمین موج‌های خروشان نمونه‌ای از پارک‌های آبی مشهد است. در بین همه این پارک‌های آبی، موج‌های خروشان از موقعیت بهتری نسبت به بقیه به دلیل قرار گرفتن در جاده ییلاقات شاندیز برخوردار است. با ما همراه باشید تا در کنار شما بزرگترین مجموعه آبی ایران را معرفی کنیم. ایران بلیت، امکان خرید بلیت موج های خروشان را با شرایط اقتصادی برایتان فراهم کرده است.

  • قیمت بلیت موج های خروشان(سانس تمام وقت): 25000 تومان
  • قیمت بلیت موج های خروشان(سانس نیمه وقت): 20000 تومان
  • تخفیف بلیط سرزمین موج های خروشان: 10 درصد
مجموعه آبی سرزمین موج های خروشان طرقبه

سانس‌های فعالیت موج های خروشان مشهد به چه صورت است؟ 

سانس‌های بانوان:

  • شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ (تمام‌وقت)
  • چهارشنبه تا جمعه، از ساعت ۹ تا ۲۱ (تمام‌وقت)
  • همه‌روزه، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ (نیمه‌وقت)

 سانس‌های آقایان:

  • شنبه تا سه‌شنبه، از ساعت ۱۰ تا ۲۱ (تمام‌وقت)
  • چهارشنبه تا جمعه، از ساعت ۹ تا ۲۱ (تمام‌وقت)
  • همه‌روزه، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ (نیمه‌وقت)

جهت خرید بلیت موج های آبی مشهد به ابتدای همین صفحه مراجعه کنید.

آدرس موج های خروشان

مجموعه آبی موج‌های خروشان مشهد در کیلومتر 2 جاده شاندیز (یکی از ییلاقات مهم نزدیک به مشهد) قرار گرفته است و بعد از مدتی به دلیل موقعیت مکانی و مساحت و امکانات وسیعی که داشت به شهرت رسید. این مجموعه در سال 1394 با داشتن بسیاری از تفریحات آبی در مشهد افتتاح  و همان سال نیز به بهره برداری رسید.

مسیر دسترسی سرزمین موج‌های خروشان مشهد

اگر با مترو بخواهید به اینجا بروید میبایست خطی که به سمت انتهای وکیل آباد می‌رود را سوار شوید و ایستگاه آخر پیاده شوید و بقیه راه را با تاکسی طی کنید. مترو مشهد در میدان شهدا، فلسطین، پارک و شریعتی که مکان‌های مهم شهر مشهد هستند ایستگاه دارد.

سرزمین موج‌های خروشان می‌تواند مقصد خانوادگی خوبی برای تفریح در یک روز باشد زیرا که امکان استفاده همزمان خانم‌ها و آقایان از این مجموعه امکان پذیر است. همچنین افراد می‌توانند قبل از اینکه به این مجموعه بیایند و یا بعد از آن سری به ییلاقات شاندیز بزنند و خود را مهمان بستنی پدربزرگ بکنند.

سالن غذاخوری و پذیرایی موج های خروشان

پارک آبی سرزمین موج‌ های خروشان چه امکاناتی دارد؟

سرزمین موج های خروشان دارای 63 سرسره مدرن و هیجان‌انگیز است که با بروزترین طرح‌های جهانی در این مجموعه نصب شده است. تمامی وسایلی که در این مجموعه وجود دارد متعلق به شرکت POLIN است که این شرکت یکی از معتبرترین شرکت‌های ساخت وسایل تفریحی در جهان می‌باشد و از این نظر این مجموعه استاندارد دارد و ایمن است.

موج‌های خروشان در قسمت پارکی آبی مردانه، 11 هزار نفر را پذیرش می‌کند و به همین دلیل 11 هزار کمد وسایل دارد، این در حالی است که در قسمت زنانه تنها توانایی پذیرش 7000 نفر را دارد. با همه این احوال مساحت قسمت مردانه و زنانه تا حدودی باهم برابر است. قسمت مردانه 30 هزار متر مربع و زنانه 28 هزار متر مربع است.

هر کدام از این مجموعه ها دارای سرسره های مدرن و سرعتی و همچنین سقوط آزاد می‌باشند که شما می‌توانید در آن برای اولین بار تجربه سقوط آزاد از ارتفاع 23 متری را داشته باشید و اوج هیجان را تجربه کنید.

زیپ لاین یکی دیگر از بازی‌هایی است که در این مجموعه به صورت منحصر به فرد وجود دارد و شما نمونه‌ای دیگر از آن در ایران نخواهید دید. طول مسیر زیپ لاین آقایان 110 متر و خانم‌ها 140 متر می‌باشد. لیزر تگ(جنگ لیزری)، ایروبیک و فیش اسپا که در خاورمیانه تک است نیز در میان تفریحات این مجموعه دیده می‌شود.

دیگر امکانات سرزمین موج‌های خروشان مشهد

اگر میخواهید لذت و آرامش یک رودخانه واقعی را تجربه کنید می‌توانید طولانی‌ترین رودخانه موج در ایران را با موج های خروشان تجربه کنید. علاوه بر این میتوانید ساعت‌ها کنار دریاچه مجموعه استراحت کنید و یا اینکه سوار بر امواج متلاطم آن شوید. غار نمک و سالن ماساژ پیشرفته، سالن سونای خشک و بخار که در این مجموعه هست برای درمان و تسکین انواع دردها و کوفتگی‌ها، افراد زیادی را به سمت خود کشیده است. ترامپولین، پارک کودک، کافی شاپ و رستوران از دیگر امکاناتی است که در این مجموعه وجود دارند.

لیزر تگ در مجموعه موج‌های خروشان مشهد

نظرات کاربران