بلیت ورودی هلیوم پارک مشهد

برج مروارید گوهرشاد

  • زمان : همه روزه

درباره هلیوم پارک

مشهد، به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری شرق کشور همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده است. به همین جهت و با هدف ارتقای وضعیت مراکز تفریحی و بالا بردن جاذبه‌های گردشگری مشهد روز به روز شاهد افزایش سرمایه‌گذاری در این بخش هستیم. در بین پارک‌های مشهد، هلیوم پارک مشهد به عنوان اولین پارک پرشی ایران با امکانات و ویژگی‌هایی منحصر به فرد به تازگی آغاز به کار کرده است. شما می‌توانید به این پارک بدون هیچ محدودیت سنی وارد و به بازی‌هایی که مرتبط به ترامپولین است مشغول شوید. هلیوم پارک به عنوان اولین پارک پرشی ایران می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کند و فرزندان دیگر اصراری به بازی با تبلت یا موبایل نداشته باشد.

هلیوم پارک مشهد کجاست؟

مجموعه هلیوم پارک برج مروارید در دو طبقه (طبقه چهارم و پنجم) برج مروارید گوهرشاد قرار دارد که یک طبقه آن مخصوص بانوان و طبقه دیگر مخصوص آقایان است که البته این موضوع گردشی است و تغییر می‌کند.

آدرس هلیوم پارک مشهد به شرح زیر است:

خراسان رضوی، مشهد، بلوار جانباز، بین جانباز 5 و 7، برج مروارید، طبقه چهارم و پنجم برج تجاری هلیوم پارک. افراد از جانباز 5 باید وارد شوند و ورودی پارکینگ از جانباز 5.1 است.

هلیوم پارک

چه بازی هایی در هلیوم پارک انجام می‌شود؟

باید توجه داشته باشید که هلیوم پارک تنها شامل پریدن نمی‌شود و شما می‌توانید از ورزش‌ها و بازی‌هایی که به تازگی وارد ایران شده است نیز استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید. هلیوم پارک در هر طبقه بازی‌های متفاوتی را ارائه می‌کند و شما بسته به طبقه‌ای که در آن حضور دارید، می‌توانید از بازی‌ها استفاده کنید. در روزهای زوج خانم‌ها از طبقه 5 و آقایان از طبقه 4 استفاده می‌کنند و در روزها فرد بالعکس.

بازی‌های طبقه چهارم (طبقه A)

والیبال، بسکتبال، صخره‌نوردی، نینجا کورس، ژیمناستیک و فری جامپ جزو بازی‌هایی است که در این طیقه برای بزرگسالان انجام می‌گیرد. محوطه بازی برای کودکان، نوجوانان و کافی‌شاپ جزو چیزهایی است که مشتریان می‌توانند از آن بهره بگیرند. رنگ این سالن کاملا آبی با تم اقیانوسی است.

بازی‌های طبقه پنجم (طبقه B)

بازی‌هایی که در این طبقه قرار دارند، هیجان‌انگیزتر هستند و منوط به تحرک بیشترند. این ورزش‌های شامل دوج‌بال، فوتبال حبابی، بیلیارد با پا، کیک بال، فایتنینگ، فری جامپینگ، ایربگ و بسکتبال ترامپولین می‌باشد. رنگ این طبقه کاملا سبز و برگرفته جنگل‌های سبز شمال است. این طبقه هم مانند طبقه چهارم محوطه‌ای برای بازی کودکان و نوجوانان دارد.

هلیوم پارک مشهد

علاوه بر این‌ها محوطه‌ای برای بازی‌های مسیر نینجا، صخره‌نوردی دیواری، مارپیچ، گلادیور، طناب تعادل، ژیمناستیک، وایپ اوت و VR در دو طبقه نیز وجود دارد. همچنین شما می‌توانید با رزرو و هماهنگی قبلی، مراسم و جشن تولد خود را در این پارک برگزار کنید.

کلاس‌های تابستانی

هلیوم پارک مشهد در نظر دارد که کلاس‌های در زمینه صخره‌نوردی، ترامپولین و ... در تابستان برگزار کند. این کلاس‌ها علاوه بر آموزش فرد سبب نشاط و شادابی او نیز می‌شود.

برگزاری جشن‌ها و مراسمات

شما می‌توانید با هماهنگی و رزرو قبلی هلیوم پارک جشن تولد خود را در هلیوم پارک برگزار کنید و حتی می‌توانید تمامی هلیوم پارک را برای جمع دوستانه یا خانوادگی‌تان رزرو کنید تا نهایت لذت را در چند ساعتی که در مجموعه هستید ببرید.

قوانین و مقررات ورود به هلیوم پارک مشهد

مهمترین شرط ورود شما به هلیوم پارک تکمیل فرم هایی با عنوان PAQ-Q و فرم تعهد است. بهتر است برای رفتن به هلیوم پارک، جوراب به پا داشته باشید تا لیز نخورید و همچنین ورود اشیای تیز، عینک، آویزهای فلزی، دوربین و تنقلات بالخصوص آدامس ممنوع است. ورود کودکان زیر 4 سال بدون همراهی ممنوع است.

هلیوم پارک در مشهد

مراحل ورود به هلیوم پارک برای اولین بار

اول از همه بهتر است قوانین را مطالعه کنید و فیلم آموزشی که درابتدای ورود به شما نمایش داده می‌شود را ببینید و بعد از آن فرم اولیه (PAR-Q) را برای خود و همراهانتان پر کنید. تکمیل فرم تعهد برای افراد 18 سال به بالا و اطلاعات فرزندان و افراد تحت تکفل قدم بعدی است که شما باید بردارید.

بعد از تکمیل فرمها میبایست کارت اشتراک دائمی خریداری کنید که مبلغ آن حداقل 50 هزار تومان است. این کارت اشتراک میتواند به صورت نامحدود همراه داشته باشد و شما بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کنید اما وجه آن قابل برگشت نیست. بعد از تهیه این کار و تحویل کفش و پوشیدن جوراب مخصوص، وارد رختکن می‌شوید نت شلوار راحت و تن‌پوش آستین دار به تن کنید. توجه داشته باشید که مبلغ 5000 تومان ورودی تنها برای ورود برای مجموعه است و شما برای استفاده از هرکدام از بازی‌ها باید مبلغی جداگانه پرداخت کنید.

ساعات کاری هلیوم پارک

مجموعه هلیوم از ساعت 10 صبح تا 10 شب، پذیرای گردشگران و مشتریان خود است.

هزینه بازی درهلیوم پارک چقدر است؟

مبلغ ورودی هلیوم پارک به ازای هر نفر مبلغ 5000 تومان می‌باشد و بعد از آن به ازای هر قسمت که می‌خواهید استفاده کنید باید مبلغی جداگانه پرداخت کنید.

محدوده سنی بازی‌ها در هلیوم پارک مشهد

هلیوم پارک برای تمامی سنین بازی دارد و دارای سه بخش است: بخش خردسالان (1 تا 3 سال)، بخش کودکان (3 تا 6 سال) و بخش نوجوانان و بزرگسالان (7 تا 70).

پارک پرشی هلیوم مشهد

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
و اینکه دختران و پسرها جدا هستند ؟ یا می تونن با فامیل نزدیک بیاین
کاربر بدون تصویر
کاربر مهمان
هزینه بازیهای مختلف لطفا بزارید