خرید اینترنتی بلیط تونل باد صبا مشهد

منطقه گردشگری سپاد

  • زمان : همه روزه

درباره تونل باد صبا

تونل باد صبا مشهد

مشهد با داشتن بسیاری از جاذبه‌های تفریحی- گردشگری، هر ساله پذیرای تعدادی زیادی از زائران و مجاوران از اقصی نقاط کشور است. مجموعه سینماهای این شهر، پارک‌ها، جاذبه‌های طبیعی و بازارهای کوچک و بزرگی که در جای جای این شهر به چشم می‌خورند؛ همه و همه سیل گردشگران را به سمت خود جذب کرده‌اند. تونل باد صبا مشهد تنها تونل باد در ایران است که با آن میتوانید اوج هیجان را به اندازه چهار بار سقوط آزاد از هواپیما تجربه کنید.

تونل باد چیست؟

تونل باد در واقع نوعی شبیه ساز سقوط از ارتفاع است که چتربازان برای تمرین‌های خود از آن استفاده می‌کنند. حسی خوبی که در این تونل‌ها به دلیل ترشح آدرنالین به وجود می‌آید باعث می‌شود که افراد عادی هم خواهان تجربه چنین چیزی را داشته باشند. تونل باد محفظه‌ای شیشه‌ای است که توربین‌هایی در بالای خود دارد و این توربین‌ها به صورت مکش شما را به سمت خود می‌کشد. در این حالت شما بین زمین و هوا می‌مانید و به حقیقت پیوستن آرزوی پرواز و حس سقوط آزاد را تجربه خواهید کرد.

برای خرید بلیت تونل باد صبا مشهد کلیک کنید

شرایط رفتن به تونل باد

این مجموعه برای سنین 4 سال به بالا طراحی شده است و خانوم‌ها و آقایان به صورت جدا و یا با همدیگر می‌توانند از این تفریح استفاده کنند. تعداد افرادی که می‌توانند به صورت همزمان در این محفظه‌ها تجربه پرواز را به صورت همزمان داشته باشند، 5 نفر است. مدتی که شما در تونل پرواز میکنید 1 دقیقه است که این زمان معادل 4 بار سقوط آزاد از هواپیما می‌باشد. شما قبل از ورود به محفظه حدود یک ربع تا بیست دقیقه توسط مربی مجرب آموزس می‌بینید. لوازم و تجهیزات پرواز در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما تا حد 220 کیلومتر بر ساعت میتوانید سرعت بگیرید و حدود 15 متر پرواز کنید که این خود بستگی به حالت بدن و وزن شما دارد.

تونل باد صبا در مشهد

قیمت بلیت تونل باد صبا مشهد

قیمت ورودی مجموعه 5000 هزار تومان به ازای هر نفر است و قیمت استفاده از بازی به طورمعمول 77000 هزار تومان می‌باشد.

آدرس تونل باد صبا

مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، بهارستان 3 روبروی الماس شرق. 

ساعات بازدید

همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23 شب

جاذبه‌های اطراف تونل باد مشهد

شما می‌توانید بعد از تجربه تونل باد به سمت بازارهایی که در همان نزدیکی است؛ مانند بازار بین المللی سپاد مشهد، بازار الماس شرق و وصال بروید و یک خرید لذتبخش را تجربه کنید. علاوه بر این باغ پرندگان، شهربازی قهرمانان، سرزمین عجایب و پروفسور بازیما هم در این نقطه از شهر مشهد وجود دارد. پارک ساحلی آفتاب می‌تواند مقصد بعدی شما باشد و شما برروی نمکزار درمانی آن استراحت کنید و یا اینکه از امکاات آب درمانی مجموعه استفاده کنید. در واقع شما با رفتن به این قسمت از شهر مشهد با یک تیر چندین هدف را زده‌اید.

قیمت بلیط تونل باد صبا در مشهد

نظرات کاربران