درباره کنسرت اکبر اقبالی

اکبر اقبالی کمدین معروف تئاتر را تقریبا همه میشناسند وی ممکن نیست که شما اجراهای او را ببینید و لبخند نزنید. اکبر اقبالی همراه با همکار همیشگی‌اش نیما ساحلی سال‌های سال است که از در شهرهای مختلف اجرا دارند و گیچین کنسرت‌های اکبر اقبالی در فضای مجازی هم طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اکبر اقبالی کیست؟

اکبر اقبالی طنز پرداز و تهیه کننده آذری زبان ایرانی است که از اهالی آذربایجان ومتولد سال 1358 است. ایشان دارای یک فرزند دختر است و در زمینه رزومه کاری علاوه بر بازیگری و کارگردانی در حوزه تئاتر، تهیه کننده بسیاری از برنامه‌های خویش است. تحصیلات ایشان درزمینه بازیگری است که آن را تا مقطع دکتری ادامه داد. وی همچنین در هنرهای رزمی حرفی برای گفتن دارد. اکبر اقبالی با پازل شو معروف شد و هم اکنون با برنامه ستاره‌های رنگارنگ به اوج رسیده است. با وجود اینکه این هنرمند بسیار محبوب است اما همواره اطلاعات کمی در مورد خود زندگی شخصی‌اش منتشر کرده است و بر اساس این اطلاعات کم، نمی‌توان بیوگرافی کامل ایشان را ارائه کرد.

جنگ ستارگان رنگارنگ

یکی از محبوب‌ترین اجراهای اکبر اقبالی اجرای ستارگان رنگارنگ است و خیلی از مردم اکبر اقبالی را با همین اجرا می‌شناسند. آیتم‌هایی که در این کنسرت خنده و جذاب اجرا می‌شوند شامل حرکان آکروباتیک، بخش مسابقه، بیت باکس، لایت شو، تقلید صدا و تئاتر کمدی اسپرت است. کمدی اسپرت یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های این جنگ شادی است و اکبر اقبالی تقریبا در تمامی این اجراها حضور دارد.

جنگ شادی اکبر اقبالی در مشهد

کنسرت خنده اکبر اقبالی در کیش، اصفهان و بسیاری از شهرهای دیگر برگزار شده است و به دلیل استقبال عمومی از این کنسرت، مشهد هم پذیرای جنگ خنده اکبر اقبالی است. با توجه به اینکه برگزاری کنسرت خوانندگان در مشهد غیر مجاز می‌باشد، کنسرت ها و جنگ های شادی کمدین های معروف ایرانی در مشهد بسیار مورد توجه قرار میگیرد. شما میتوانید جهت آگهی از شروع بلیت فروشی جنگ شادی اکبر اقبالی در مشهد، اکانت اینستاگرام ایران بلیت را دنبال نمایید تا از شرایط بلیط فروشی مطلع گردید.

نظرات کاربران

کاربر بدون تصویر
محدثه حسین زاده
شما همه ویدئو هاتون خوب هست نه خوب نیست عالییییییییییی هست