جنگ خنده حامد آهنگی مشهد - آبان ۹۸

مشهد

  • زمان : بزودی
  • مبلغ : بزودی

درباره جنگ حامد آهنگی

بیوگرافی حامد آهنگی بمب خنده ایران

حامد آهنگی کمدین، نمایشنامه نویس و بازیگر گیلانی است که در شهر بندر انزلی متولد شده است. آغاز به کار هنری حامد آهنگی در سال 1372 و با ورود به یکی از گروه‌های نمایشی بندر انزلی کلید خورد. مدرک تحصیلی حامد آهنگی کارشناسی و دکترای افتخاری ازدانشکاه علوم و فنون است. حامد آهنگی در سال 1380 به اجرای نمایش کمدی در جنگ‌های شبانه پرداخته است و از سال 1381 همکاری خود را با شبکه باران، صداوسیمای مرکز گیلان، آغاز کرد. بعد از آن و در سال 1390 در جزیره کیش و با جنگ‌های شبانه‌اش معروف شد. وی به تازگی و در سال 1395 در سریال لژیونر ایفای نقش کرد.

برنامه‌های حامد آهنگی

کمدین پر سر و صدای ایرانی این روزها بر برنامه‌های جذابش در خندوانه بسیار معروف شده و به همین دلیل کنسرت حامد آهنگی در کیش و در تهران سروصدای زیادی به پا کرد و طرفداران زیادی را به سمت خود کشاند. علاوه بر همه این‌ها حامد آهنگی در خندوانه نیز اجرا جذابی داشته است و از آنجا توجه‌ها را به خود بیشتر جذب کرده است. می‌توان گفت اجرای او در خندوانه نقطه عطفی برای حضور او در کنار بزرگانی مانند رامبد جوان بود و از همان جا او را برای کارهای بیشتر کمدی شناختند.

جنگ شادی در مشهد

مدت زمان طولانی است که در مشهد کنسرت برگزار نمی‌شود اما با تلاش دوستان و همراهان جنگ شادی جای خود را در مشهد باز کرده است. جنگ شادی حامد آهنگی، استندآپ کمدین معروف چند وقتی است که از ریوندی ، مخاطبان بیشتری پیدا کرده و جذاب‌تر شده است.

ایران بلیت، به عنوان بستری برای فروش ارزان‌تر بلیت تئاترها، مجموعه‎‌ها و کنسرت‌ها اقدام به فروش بلیط کنسرت حامد آهنگی کرده است. برای خرید بلیت کنسرت حامد آهنگی، با ایران بلیط همراه باشید.

شما میتوانید جهت آگهی از شروع بلیت فروشی جنگ شادی حامد آهنگی در مشهد، اکانت اینستاگرام ایران بلیت را دنبال نمایید.

نظرات کاربران