پردیس سینمایی ویلاژ توریست مشهد

ویلاژتوریست طرقبه

  • زمان : همه روزه

درباره سینما ویلاژ توریست

معرفی پردیس سینمایی ویلاژتوریست مشهد

شهر مشهد پایتخت مذهبی ایران محسوب می شود و در عین حال یکی از پرجاذبه ترین شهرها در صنعت توریسم بویژه توریسم خارجی است. سالانه گردشگران و زائران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. گردشگران برای زیارت حرم امام رضا، بازدید از مکان های تاریخی و حتی درمان به این شهر سفر می کنند ولیکن علاوه بر اماکن تاریخی و مذهبی، فضاهای تفریحی و سرگرمی های جذابی نیز درشهر مشهد وجود دارد.

خرید بلیط سینما ویلاژتوریست مشهد

یکی از جذاب ترین و مفرح ترین سرگرمی ها در شهر مشهد رفتن به سینماست. در واقع، سینما یکی از جاذبه های گردشکری بویژه گردشگری شهری محسوب می شود. در شهر مشهد سینماهای بزرگ و به روزی وجود دارد که تعدادی از آنها از امکانات مدرن تری برخوردار بوده و می توان فیلم های اکران شده را با کیفیت بیشتری تماشا کرد. البته شایان ذکر است که علاوه بر سینماهای مشهد که هریک ویژگیهای خاصی دارد، جاهای دیدنی و جاذبه های تفریحی زیادی در مشهد وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید در صفخات دیگر وب سایت ایران بلیت به آنها دسترسی داشته باشید.

بدون شک سینما ویلاژتوریست یکی از بهترین مجموعه سینماهایی است که در شهر مشهد می توانید پیدا کنید. این پردیس سینمایی در طبقه سوم مجتمع تجاری- گردشگری ویلاژتوریست واقع شده که یکی از پرطرفدارترین مجتمع های تفریحی- تجاری مشهد به شمار می رود. اگر می خواهید فضایی مملو از هنر، تفریح، خرید، زیبایی و شلوغی را در یک جا تجربه کنید باید به پردیس سینمایی ویلاژتوریست سری بزنید.

سینما ویلاژتوریست در فضایی به مساحت 5000 متر و زیربنای 4000 مترمربع از بزرگترین سینماهای ایران و مشهد به شمار می رود که به کار فرهنگی سینما، تئاتر و نگارخانه اختصاص دارد. لازم به ذکر است سینما ویلاژتوریست مشهد توسط سرمایه گذارانی از جمله آقایان ناصری و قیس در منطقه طرقبه مشهد احداث شده و در کشور از کارهای بی نظیر و در استان و شرق کشور کار منحصر بفردی می باشد.

قیمت بلیط سینما ویلاژ توریست مشهد

مجموعه سالن های سینما ویلاژتوریست به 12 عدد و با ظرفیت 1075 نفر می باشد و مهمتر اینکه تنها سالن واقعیت مجازی در مشهد در سینما ویلاژتوریست وجود دارد. از نظر سالن نیز، تمام سالن ها در بهترین شرایط و با استانداردهای جهانی ساخته شده اند. پردیس سینمایی ویلاژتوریست دارای سه سالن 220 نفره مختص فیلم های هنر و تجربه با ظرفیت 72 نفر، دو سالن با ظرفیت 180 نفر، سالن 7 و 8 این مجموعه سینمایی VIP با محیطی آرام و ظرفیت 16 نفر می باشد در حالیکه سالن 9 سینما ویلاژتوریست CIP برای نمایش فیلم و همایش تخصصی می باشد. سالن 11 سالنی ویژه برای نمایش کودکان و نگهدار همزمان آنهاست و در آخر سالن 12 سالن واقعیت مجازی (VI) می باشد.

از جمله امکانات این پردیس سینمایی پخش فیلم های روز سینما، اجرای کنسرت ها و تئاتر ها و برگزاری همایش ها با قویترین امکانات صوتی و تصویری می باشد. همچنین در کنار فیلم های فارسی، انیمیشن و فیلم های زبان اصلی با زیر نویس نیز در مجموعه سینما ویلاژتوریست به نمایش در می آید. سینما ویلاژتوریست برای آسایش و راحتی بازدیدکنندگان، علاوه بر پارکینگی که در محوطه مقابل خود دارد، دو طبقه پارکینگ طبقاتی با ظرفیت 1500 نفر بصورت رایگان در نظر گرفته است. بنابراین میتوانید بدون دغدغه و نگرانی از پیدا کردن جای پارک و مسائلی ازین قبیل از امکانات سینما ویلاژتوریست مشهد استفاده نمایید.

سینما ویلاژتوریست مشرف به پارک جنگلی طرقبه می باشد همین موضوع می توانن بهانه ای شود تا بتوانید به این پارک جنگلی زیبا و پر از درختان سر به فلک کشیده بروید و از هوای مطبوع و فضای آرامبخش و دلنشین این منطقه ییلاقی نهایت استفاده را نمایید. همچنین این پردیس سینمایی به چالیدره و بندگلستان نیز نزدیک می باشد. بنابراین نزدیکی این مکان های تجاری، تفریحی- سرگرمی به شما این امکان را می دهد تا پکیج جذاب و تجربه خاطره انگیزی را برای یک روز تعطیل خود فراهم نمایید.

محیط داخلی سینما ویلاژ توریست

هزینه بلیط در سالن های 7و 8 سینماویلاژتوریست 15 هزار تومن و هزینه خدمات 35 هزار تومان می باشد. در سالن 9 سینما ویلاژتریست نیز قیمت بلیط 15 هزار تومن بوده و هزینه خدمات در این سالن 10 هزار تومن می باشد.

اگر به دنبال بلیط سینما ویلاژتوریست، بلیط تئاتر، برگزاری همایش ها، قیمت بلیط سینما ویلاژتوریست، تخفیف بلیط سینما ویلاژتوریست، بلیط سینما ویلاژتوریست ویژه کودکان، برنامه های روز سینما ویلاژتوریست و آدرس سینما ویلاژتوریست هستید در مسیر مناسبی قرار دارید. در وب سایت ایران بلیت همه اطلاعات برای یک خرید مطمئن و به صرفه موجود می باشد.

آدرس سینما ویلاژتوریست: خراسان رضوی- مشهد- جاده طرقبه، مجتمع ویلاژ توریست، طبقه سوم

نظرات کاربران